Головна

Про магазин

Автомайстерня компанії "asian-parts", що входить до мережі інтернет-магазину "AUTOUNITED" на професійному рівні виконує ремонт роботизованих  КПП легкових автомобілів Chery, Fiat, Lancia, Renauit...

При проведенні ремонту нашими спеціалістами виконується повна комплексна діагностика блоку клапанів КПП, застосовуючи при цьому сучасне обладнання, що дозволяє швидко та ефективно визначати причини несправностей, пов'язані з виходом з ладу тих чи інших частин агрегату. У процесі здійснення ремонтних або профілактичних робіт, наш сервісний центр застосовує як комплектуючі оригінальні запчастини або запчастини відомих світових виробників, які постачають свою продукцію на заводські конвеєри і відповідають найвищим світовим стандартам якості.

Внаслідок кваліфікованої комплексної діагностики, професійно виконаного ремонту, а також використання оригінальних та якісних запчастин, працездатність КПП повністю відновлюється. Агрегат починає працювати як новий, у нього відновлюються всі його технічні характеристики та функції.

Після завершення діагностики, ремонту та повного складання блоку клапанів КПП нашими спеціалістами, за допомогою стенду, тестують цей агрегат, імітуючи його роботу на автомобілі. По завершенню технічного контролю агрегат пломбується. На всі види робіт із ремонту вузлів блоку клапанів КПП, виконані нашим сервісним центром, надається гарантія.

Роботизована коробка передач Chery QQ S11

коробка робот chery qq


Роботизована коробка передач Chery Kimo S12 513EHA-1700010 і Chery Beat S18D 513EHA-1700010CA

роботизированная КПП


Блок клапанів АКПП 513EHA-1707010

роботизированная коробка

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі чи сумніваєтеся, то наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних із нашими пропозиціями

  Ви завжди можете поставити запитання по телефону:


  Робочі дні: 9:00-18:00
  Вихідні: 10:00-15:00


  0981104230

  0981104230 Viber

Ми приймаємо до оплати